Doporučujeme: Měření rychlosti internetu | Zkus to jinak - logicky | Psí Park | Stahovač videí z YouTube | Zkracovač dlouhých adres | Snadné sdílení souborů | TV program

----------= mezi nebem a zemí =-------- –

2. kapitola: Přemýšlení

Datum: 8. 3. 2007 8.05 | Autor: kleo | 2634× | Kategorie: Pro tebe vše, drahoušku! | Komentáře: 9

Povídka: Pro tebe vše, drahoušku! 

2. kapitola: Přemýšlení    

   Šel pomalu po svém panství. Hlavou mu ještě běhaly obrázky Harryho ve své postely. Ach. Jak rád by získal jeho srdce! Viděl přímo před očima jak se mu pomalu zvedá a zase klesá hruď. Opravdu. Nikde nemůže být nic krásnějšího a čistšího než ta osoba, která mu teď oddechovala v jeho peřinách. Před lordem Voldemortem se objevily dveře. Ušklíbl se. 

   Domácí skřítci asi dostanou psotník až ho uvidí. Vždy si jednoho zavolá, když něco chce. Když nad tím tak uvažoval. Nikdy v kuchyni nebyl. Asi se to teď změní. Chytl za obě kliky do jídelny. Byli to dvoukřídlé dveře. Otevřel a…   

  Uviděl asi padesát až šedesát skřítků jak kmitají u jednoho velkého kuchyňského stolu. Zajímavé.Tolik kmitajících se tělíček najednou ještě neviděl.„Ticho!“ Vykřikl na ně ledovým hlasem. Všichni skřítci se na něj naráz otočili a poklonily se. Jeden skřítek si asi dodal odvahy a řekl pisklavým hláskem: „Co si pán přeje? Udělali jsme něco špatně? Chce od nás pán něco?“ Skřítek byl ještě stále pokloněný.

Voldemort se ušklíbl. No co asi by tu chtěl. Samozřejmě nezabloudil ve svém sídle! Hloupé otázky! 

   Už na ně chtěl pokřiknout co si to dovoluje, když si vzpomněl na tu božskou bytost, která mu oddechuje v peřinách. Vztek z něj okamžitě vyprchal. Všechen. Zajímavé co se s ním děje. A to Harryho viděl jen v bezvědomí. Nechtěl ani domyslet, co by se dělo až se probudí. Ach. Na tváři se mu vyrýsoval drobný úsměv.Skřítci vypadali zmateně. Voldemort se zatím probral ze svého snění o krásném chlapci a vrátil se do přítomnosti.

„Chci oběd. Pro dva. Něco velmi dobrého,“ začal Voldemort a v duchu si začal rýsovat sebe a Harryho. U jednoho stolu. Najednou se mu do hlavy vkradlo nejistota. „Když se vám to nepovede dám vás zmrskat! Všechny!“ Přeměřil si je pohledem tmavě hnědých očích. Nikdo ze skřítků se neodvažoval namítnou byť jen jediné slovíčko. Voldemort se ušklíbl a otočil se na podpatku a zamířil do svých komnat za Harrym.    

   Za takových 10 minut  

   Konečně! Dorazil před dveře své komnaty. Celou cestu přemýšlel o tom jak Harryho ubezpečí, že je v bezpečí, a aby tu zůstal. Musí tu zůstat. Jinak…Ani sám nevěděl. Pomalu a opatrně začal otevírat dveře. Po úplném otevření dveří se mu naskytl božský obrázek.

Harry ležel uprostřed letiště a klidně spal. Asi jak se obrátil ve spaní zatímco byl on pryč se mu vlasy rozhodily po polštáři. Udělala se mu tak černá svatozář. Ta gumička, kterou je měl svázané se válela hned vedle jeho hlavy. Jednu ruku měl pokrčenou na břiše a druhou měl položenou na čele. Vypadal naprosto neodolatelně!

Voldemort zavřel dveře a potichu přešel k postely. Chvíli se na něj díval ze stoje, ale pak ho napadlo, že by si mohl sednout. Opatrně si sedl na svou postel. Teď vlastně už nebude jen jeho. Ale i Harryho. Ale kdo by nechtěl sdílet postel s někým takovým? Snad jen mentální blázen. Voldemort svraštil čelo.

 Co když už Harry někoho má? No to by bylo jednoduché zabil by ho. Ať by to byl třeba jeho nejvěrnější smrtijed! Ale pochyboval o tom. Severus a Lucius byli jeho nejvěrnější. Severus ho měl na očích celých 5 let studia a ani si ho nevšiml. A Lucius? Ten má manželku a syna. I když jí podvádí, ale nikdy by si nedovolil šáhnout na něco co je jeho. Ušklíbl se. Nikdo si to nedovolil. Obrátil svůj zrak k chlapci. Asi se za chvíli probudí.

Vedle něj se přemístil skřítek. Měl velký tác, který byl snad větší než on sám. Pokynul skřítkovi, aby to odnesl na noční stolek u postele. Skřítek se uklonil a s tichým: “Lup“ se přemístil. Nejspíš do kuchyně. Voldemort se podíval na „jejich“ oběd. Nic z něj neviděl, protože byl přikrytý pokličkami. Zrovna chtěl na jednu sáhnout, aby se podíval, co to bude jíst, když v tom se Harry zavrtěl.

Voldemort na něj upřel své oči.Uviděl jak se chlapci pomalu zvedají víčka a odkrývají hluboké smaragdy. Když chlapec otevřel oči úplně a uviděl nad sebou lorda Voldemorta začal… 

Konec 2. kapitoly! 

A děkuji Mysty za Beta-red :-)

A doufám, že i nějaký komentáře budou =P


Podobné články:
1. kapitola: Neznámý
1. kapitola: Setkání
10. kapitola: Štěstí vs. Povinnost
11. Kapitola: Nebe, peklo, ráj
12. Kapitola: Nezvaní hosté
13. Kapitola: Láska, ta nebezpečná věc
14. Kapitola: Pravda nemusí být vždy sladká...
15. Kapitola: Smír mezi námi 1 ze 2
15. Kapitola: Smír mezi námi 2/2
16. Kapitola: Pokušení na dosah
17. Kapitola: Láska si poručit nedá
18. Kapitola: Krásný princ na černém koni
19. Kapitola: Honey!
2. kapitola: Návštěva
2. kapitola: Nový domov
20. kapitola: Na vlastní oči
21. Kapitola: Odpusť, prosím...
22. Kapitola: Honba
23. kapitola: Šťastné a veselé!
24. kapitola: P.F!
3. kapitola: A je to venku
3. kapitola: Nezapomenutelné
3. kapitola: Uvítání
4. kapitola: Magie kolem
4. kapitola: Rty k líbání
5. kapitola: Sakra kde to jsme?
5. kapitola: To nedopadne dobře
6. kapitola: Good bye 1.část
6. kapitola: Good bye 2. část
6. kapitola: Průvodkyně
7. kapitola: Nebezpečí, které se blíží...
7. kapitola: Zvraty nečekané i očekávané
8. kapitola: Alexandr Fontaris
8. kapitola: Hrádek La Fangig a zahrady Dark Rose
9. kapitola: Rudá růže

Komentáře:

 1. ?8. 3. 2007 8.11

  Ach. Díky. Zvedla jsi mi náladu o 100%!
  Jo a tady je komentář :-D
  Romatické... Ale tím pádem příští kapitola bude trochu odvázenější.  odpovědět
 2. Mysty8. 3. 2007 8.40

  No netušila jsem, že to tady bude tak rychle, ale zde máš mé hodncení. Moc se mi to líbí, měla jsi dobrej nápad.  odpovědět

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: