Doporučujeme: Měření rychlosti internetu | Stahovač videí z YouTube | TV program | Italo.cz | Zkus to jinak - logicky | Snadné sdílení souborů | Psí Park

----------= mezi nebem a zemí =-------- –

1. Že by láska?

Datum: 6. 3. 2007 21.49 | Autor: kleo | 2965× | Kategorie: Pro tebe vše, drahoušku! | Komentáře: 8

   Povídka: Pro tebe vše, drahoušku! 

 

  1. kapitola: Že by láska?

     Lord Voldemort seděl jako vždy na svém trůně v sálu obklopený svými smrtijedy.  Mistr lektvarů Severus mu před dvěmi dny dal na jeho žádost lektvar, který mu po vypití zajišťoval podobu věku, kterého bude chtít.

   No a on si vybral 21 – 22let. V té tobě podle svého vypadal nejlépe. A jak to poznal? No kdo by neodolal při pohledu na muže, který měl tmavě hnědé vlasy až na ramena a hluboké hnědé oči. Celý v černém.

 Jak mu řekla jeho nejvěrnější: Jste pane prostě k sežrání.Právě čekal až mu přivedou jeho největšího soka. Harryho Pottera. Už půl roku ho neviděl takže…

   Dveře se najednou prudce otevřely až uhodily o stěnu. Okamžitě zvedl hlavu a podíval se na nově příchozí. Ano! Na tento okamžik čekal. Ve dveřích stála Belatrix a její manžel.  Lesterang nesl Pottera. To je divné… Proč by proboha ho držel?

   Ale jak se ti dva (tři?) blížili k němu pomalu začal chápat. Lesterang držel v rukou nádherného a kouzelného chlapce. Chlapec byl celý v černém. Jeho uhlově černé vlasy mu splývali až někam na lopatky. Ale to se nedalo poznat, protože je měl v culíku. Zalapal po dech. Něco tak kouzelného v životě neviděl! A on chtěl něco půvabného zabít?

   Mezitím Lesterang došel až k němu. Opatrně, jakoby se bál ho položil k nohám svého Pána. Voldemort se podíval na manžele Lesterangovi a pak na chlapce. „Kde jste ho našli?“ Jediná smyslu plná otázka na kterou dokázal přijít při pohledu na Harryho. „U Zapovězeného lesa, pane. Toulal se tam. Jako by něco hledal. Asi chtěl být chvíli sám“ odpověděl po pravdě Lesterang.

   Oh. On se tam toulal úplně sám? Vždyť má své kamarádíčky. „Pane, on byl sám, protože se ty dva jeho „kamarádi“ někde muchlují.“ Začal vysvětlovat a Belatrix jen k tomu pokývala hlavou.

Chudáček musel si připadat úplně sám a opuštěný! To už nedovolí! Nitrem se mu šířil podivný pocit. Snad láska, kterou náhle pocítil ke svému mladému sokovi?

Rozhodl se.

Bude se o měj starat. Nedovolí aby mu někdo ublížil. Byť jen zkřivil vlásek. Podíval se na své smrtijedy.

Jediné mávnutí ruky a všichni se poklonily a přemístily pryč. On pomalu sestoupil z trůnu. Jakoby se bál, že jakýkoliv prudký pohyb může Harrymu ublížit. Sklonil se nad ním.

Byl takto ještě krásnějším! Jeho plně rty byli červené jak jahody ze, kterých si člověk už, už chtěl ukousnout. Černé dlouhé řasy lemovali víčka. Několik neposlušných pramínků spadalo Harrymu do obličeje. Voldemort natáhl ruku a lehounkým pohybem je smetl z tváře. Vlasy měl jemné. Jak se nad ním skláněl cítil lehkou vůni růží, která voněla z Harryho.    

Byl dokonalý. Pomalu ho uchopil do náruče. Byl hrozně lehký. Přitiskl si ho na hruď. Otočil se ke skrytým dveřím. Zašeptal pár slov v hadím jazyce a objevily se dveře a za nimi chodba. Temná.

   Osvětlená jen zelenými pochodněmi. Pomalu a důstojně kráčel s Harrym v náručí tou temnou chodbou. Konečně u cíle.

Před nimi se objevily další dveře. Ale tentokrát jiné. Byli ze dřeva a dvoukřídlé. Na nich byli vyřezané ornamenty. Kopnutím do nich je otevřel. Naskytl se mu pohled na svou ložnici. Velmi přepychovou ložnici. Přímo královskou.  Možná, že by mu záviděl i král.  

   Velké letiště uprostřed pokoje. Dřevo ze kterého byla vyrobena je višeň. Ano. Tmavé dřevo. Na ní bylo prostěradlo ze saténu. V černé barvě. Peřina i přikrývky v tmavě zelené. Nebesa taky zelená. Po pravé straně postele byli další dveře. Tam měl pracovnu. Po levé straně byl krb a před ním natažená bílá kožešina.

Hmm. Asi bude potřeba když teď o tom tak uvažoval.    

  Položil Harryho opatrně na postel. Samozřejmě nejdříve odrhnul peřinu. Harry teď už ležel v jeho postely. Asi by ho měl přikrýt. Najednou mu pohled padl na chlapcovi boty. Lehce se usmál.Sundal mu je a Přikryl ho. Otočil se ke vchodovým dveřím. Ve futrech se otočil zpět na Harryho. Vypadal tak sladce když spí!


Podobné články:
13. Kapitola: Láska, ta nebezpečná věc
17. Kapitola: Láska si poručit nedá

Komentáře:

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: