Doporučujeme: Italo.cz | Stahovač videí z YouTube | Snadné sdílení souborů | Měření rychlosti internetu | Zkracovač dlouhých adres | Služby pro Váš web | TV program

----------= mezi nebem a zemí =-------- –

Jak vypadá můj "normální" den II.

Datum: 17. 11. 2006 19.11 | Autor: kleo | 1711× | Kategorie: =Můj deník= | Komentáře: 4

 

Tááák. Na požádání sem dávám další den. Kdo čet ,,první díl" tak asi přibližně ví o co jde. A kdo ne? Přečtěte si nadpis =)

Tentokrát jsem vybrala dnešek!


Pátek 17.11. 2006

Probudim se. Ani nevím kolik je ale jedno vím jistě. Něco mi popadlo nohu a škráblo mě. Podívám se směrem k nočnímu stolku a tupě zírám na hodiny. Konečně pochopím co je tam napsané. 06:01. "Bezva" zavrčim. Poté ještě chvíli  sedim na posteli a snažim se mozek přivést do provozu. Po pěti minutách se to konečně podaří. Konečně mi docvakne co to bylo.

"Minďo!" zařvu. Ano můj roztomilí image nadevše opečovávaný kocourek si chtěl hrát. Grrrr. "Mamka má pravdu" promluvím k němu vážně. "Udělám z tebe předložku!"  A co on na to??? Ladně mi skočil do klína a chtěl se mazlit. Mizera. Ale já neudolám a pohladím ho po jemném každý den česaným kožížkem. Ach jo. Vždy mě dostane.

Asi tak po dalších pěti minutách Madiáš odejde. Díky Bože. KONEČNĚ se vykulim z postele. Moje pižamo skládající se z: Nočně modré košile s okraji které dělají že jsou stříbrné(ale nejsou), kalhoty až ke kotníkům ä stejné barvy jako košile. Opatrně našlapuji na měký koberec. Až se proplížím k botám.

O deset minut později.

Sedím za stolem v kuchyni. A oblizuju lžičku od kakaa image. Já vím. Při tomhle pohledu musim vypadat blbě ale mě to tak strašně chutná!!!!!!!!!!!!!!!! K tomu přikusuju koblihu. Nic lepšího se nenašlo =)

O hodinu později.

Právě sedím v autobuse 121 a jedu do nejbižší video půjčovny. Co si chci pučit??? Jeden novej film kterej vychází jen na DVD a VHS. A jmenuje se........ Tančím abych žil. Doufám aby ho tam měli. Ne. Já přímo chci aby ho tam měli!

O další hodinu později. =)

Jsem doma. Sedím před Tv. Ano. Mám to DVD! Sice jsem ho málem neměla! Jedna paní u toho DVD stála a se zájmem si ho prohížela. Jenže já popadla štítek a obrátila jsem se k tý holce která seděla u stolu. Podala jsem ji lístek a... A mám DVko v ruce!

Teď si spokojeně sedím před TV a šťastně ho vkládám dovnitř a...


A to je konec. Chcete ještě pokračo???

 


Podobné články:
Jak vypadá kreslenej Eragorn
Jak vypadá můj normální den
Jak vypadá můj "normální" den 4
Jak vypadá můj "normální " den III.
Jak vypadá oslava narozenin Froda

Komentáře:

 1. šibal17. 11. 2006 20.20

  já chci pokračování :-)  odpovědět | Odpovědi: Kleo [2],
 2. Kleo17. 11. 2006 20.30

  Odpověď pro šibal [1]: Jak jinak že =)  odpovědět
 3. Fufik17. 11. 2006 20.37

  Taky jsme měli rezatou číču (Píďa), ale jednom už prostě nepřišla.... :´( ale je to dávno. ;)
  Určitě pokračuj!! =P  odpovědět | Odpovědi: Kleo [4],
 4. Kleo17. 11. 2006 20.43

  Odpověď pro Fufik [3]: To je mi líto.
  A ano. Pokračovat určitě budu! Ale až zítra.  odpovědět

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět: